ový stolek hranatý, tmavý

Ratanový stolek hranatý v naší nabídce ve třech různých velikostech v odstínu tmavý med. Stabilní konstrukce z ratanu má... více informací »
ový stolek hranatý
1 040 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanový stolek hranatý v naší nabídce ve třech různých velikostech v odstínu tmavý med. Stabilní konstrukce z ratanu má...

Ratanový stolek hranatý v naší nabídce ve třech různých velikostech v odstínu tmavý med. Stabilní konstrukce z ratanu má vrchní plochu tvořenou výpletem z „ratanové kůže“. Ratanový stolek můžete využít jako doplněk, solitér do vaší předsíně či jiného prostoru. Současně se může využít jako velmi levná varianta ratanového obývacího stolku , který nakombinujete k jednomu či více ratanovým křeslům a vytvoříte si ratanovou sedací soupravu. Máme k dispozici 3 varianty rozměrů ratanových stolku.Vámi zvolený stolek si objednáte vložením do nákupního košíku v sekci VARIANTY.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 38 cm / 44 cm / 51 cm
Odstín tmavý medTento vynikající výrobek ový stolek hranatý, tmavý můžete koupit právě teď tady na stránkách v oblíbené kategorii konferenční stolky. Nyní získáte akční produkty z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje špičkové produkty.

Hodně žádaný produkt ový stolek hranatý, tmavý od značky se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. naleznete zde teď extra výhodně. V akci za 1 040 Kč.