PC stůl 1D2S/

Počítačový stolek Nonell 1D2S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plochy 2 zásuvek jsou v dezénu onyx. Zásuvky mají plnovýsuvné... více informací »
PC stůl  1D2S/
3 868 Kč
Ověřit dostupnost
Počítačový stolek Nonell 1D2S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plochy 2 zásuvek jsou v dezénu onyx. Zásuvky mají plnovýsuvné...

Počítačový stolek Nonell 1D2S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plochy 2 zásuvek jsou v dezénu onyx. Zásuvky mají plnovýsuvné kuličkové pojezdy. Prostor za dvířky prakticky rozděluje polička. Úchytka je kovová. Hrany lamina chrání ABS a prodlužuje tak jeho životnost. Korpus má sílu 16 mm, horní deska 32 mm. Dodáváme v demontu. V moderní kolekci Nonell vám nabízíme nábytek tak univerzální, že bude dokonalý do každého dětského pokoje bez ohledu na věk vašich dětí! Jednotlivé prvky dětského nábytku zajistí uspořádání každého nezbytného prostoru – zóny spánku, studia a hry. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 60 cm – výška 76 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Kolekce Nonell Tento neodolatelný produkt PC stůl 1D2S/ lze zakoupit v pohodě tu na našem webu umístěný v rubrice pc stoly. Připravili jsme ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za parádní cenu. To ale není vše, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční kus PC stůl 1D2S/ od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat tady opravdu výhodně! Nyní pořídíte jen za 3 868 Kč.