PC stůl

PC stůl v designu masivní kolekce Diesel. Počítačový stůl nabízíme z lamina o síle 32mm (horní deska), o síle 28mm (korpusy) a... více informací »
PC stůl
3 165 Kč
Ověřit dostupnost
PC stůl v designu masivní kolekce Diesel. Počítačový stůl nabízíme z lamina o síle 32mm (horní deska), o síle 28mm (korpusy) a...

PC stůl v designu masivní kolekce Diesel. Počítačový stůl nabízíme z lamina o síle 32mm (horní deska), o síle 28mm (korpusy) a 16mm (čela zásuvek a dvířka) v dezénu dub madura / wellington. Hrany lamina chrání ABS. Nábytek z kolekce Diesel doporučujeme do studentských pokojů menších rozměrů, zároveň vám však poskytne spoustu úložných prostorů. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 104 cm – hloubka 60 cm – výška 75,5 cm PC stolek kombinujte nejlépe s dalšími prvky z kolekce Diesel (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 75,5
Tento žádaný kus lze pořídit nyní tady u nás v rubrice pc stoly! Máme pro vás jiné zboží z této sekce jednoduše online! U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete další prověřené zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka FORLIVING s.r.o. vám nabízí velmi kvalitní zboží

Výjimečný produkt PC stůl od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete u nás teď za výprodejovou cenu. Teď v akci 3 165 Kč.