Pěnová matrace ADELKA

Pěnová matrace ADELKA v rozměru 140x200 cm. Jednodílná matrace z tepelně zpracované PUR pěny o střední tuhosti není z jedné strany profilována, z... více informací »
Pěnová matrace ADELKA
Pěnová matrace ADELKA v rozměru 140x200 cm. Jednodílná matrace z tepelně zpracované PUR pěny o střední tuhosti není z jedné strany profilována, z...

Pěnová matrace ADELKA v rozměru 140×200 cm. Jednodílná matrace z tepelně zpracované PUR pěny o střední tuhosti není z jedné strany profilována, z druhé strany má 5 zón. Použitý materiál je antialergický. Matraci Adelka nedoporučujeme do vlhkého prostředí ani na pevný podklad (pevné desky). Matrace je vhodná jak na příležitostné, tak na každodenní spaní. Rozměry a vlastnosti: – rozměr 140×200 cm – nosnost 110 kg – materiálPUR pěna – potah Aloe Vera – snímatelný a pratelný na 60°C

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Vomaks
Rozměr postele/matrace 140×200 cmDiskontní produkt Pěnová matrace ADELKA lze zakoupit právě zde na stránkách v oblíbené rubrice matrace! Nyní si můžete pořídit akční produkty ve zmíněné kategorii ve výhodné akci. Tato značka FORLIVING s.r.o. má v nabídce kvalitní zboží Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Pěnová matrace ADELKA značky FORLIVING s.r.o. seženete tady teď právě ve slevě! Akční cena od 3 881 Kč.