Pevný lamelový rošt Omega

Pevný nepolohovatelný lamelový rošt je vhodný jak pro pružinové, tak i pro pěnové matrace. Díky širokým lamelám lze dosáhnout... více informací »
Pevný lamelový rošt Omega
1 729 Kč
Ověřit dostupnost
Pevný nepolohovatelný lamelový rošt je vhodný jak pro pružinové, tak i pro pěnové matrace. Díky širokým lamelám lze dosáhnout...

Pevný nepolohovatelný lamelový rošt je vhodný jak pro pružinové, tak i pro pěnové matrace. Díky širokým lamelám lze dosáhnout rovnoměrného rozpoložení tlaku těla na celou plochu lůžka. Rošt je díky posuvným objímkám vybaven nastavováním tuhosti ve střední části lůžka. Pevná pouzdra lamel vytváří stabilní podklad pro uložení matrace. Maximální doporučené zatížení roštu je 100 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměr 90×200 cm – záruka: 3 roky – počet lamel: 15 kusů – výška roštu 6 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% – 140 cm – příplatek 60% Prodloužená délka: – 210 cm – 15% – 220 cm – 30% V případě atypického rozměru délky i šířky roštu současně se příplatky sčítají.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ roštu Lamelový
Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Ve slevě výrobek Pevný lamelový rošt Omega je k dostání rovněž tady a teď na našem webu v rubrice rošty k matracím. Pořiďte si akční zboží z této známé kategorie za nejnižší cenu. Významná značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje vynikající sortiment. Však to vidíte sami.

Exkluzivní kus Pevný lamelový rošt Omega od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady a teď skutečně výhodně. Nabídky již od 1 729 Kč.