Pohovka Ava HOLLY 2,5 sed

Pohovku Ava Holly slovenské výroby nabízíme v několika variantách čalounění s volbou dezénu dřevěné podnože. Nosné kontrukce... více informací »
Pohovka Ava HOLLY 2
12 527 Kč
Ověřit dostupnost
Pohovku Ava Holly slovenské výroby nabízíme v několika variantách čalounění s volbou dezénu dřevěné podnože. Nosné kontrukce...

Pohovku Ava Holly slovenské výroby nabízíme v několika variantách čalounění s volbou dezénu dřevěné podnože. Nosné kontrukce 2,5 sedu tvoří bukový masiv. V sedácích jsou použité vlnité pružiny, které zajistí maximální komfort vašeho sezení. Výplně sedáků a područek jsou z polyuretanové pěny. Doporučujeme přikoupení křesla či taburetu ze stejné kolekce (viz související produkty). Rozměry: – šířka 150 cm – hloubka 94 cm – výška 110 cm – výška sedu 44,5 cm – hloubka sedu 49 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 110
Hloubka 94
Velmi oblíbený produkt můžete najít bezprostředně tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice sedací soupravy. Nyní můžete najít ostatní kusy z této známé kategorie za extra cenu. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi oblíbený kus Pohovka Ava HOLLY 2,5 sed od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete na našich stránkách nyní ve slevě! Aktuálně v akci za 12 527 Kč.