Pohovka Plateas, rozkládací

Představujeme vám pohovku Plateas s prvky skandinávského stylu. Třímístná sedačka je v látce Alfa šedé barvy s dekorativním... více informací »
Pohovka Plateas
19 490 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme vám pohovku Plateas s prvky skandinávského stylu. Třímístná sedačka je v látce Alfa šedé barvy s dekorativním...

Představujeme vám pohovku Plateas s prvky skandinávského stylu. Třímístná sedačka je v látce Alfa šedé barvy s dekorativním zdobením knoflíky. Plateas stojí na podstavci a dřevěných nožkách, což ji dodává na stabilitě. Nejen pro příležitostné spaní a lenošení lze sedačku snadno a rychle rozložit. Pro uschování lůžkovin či jiných, sezónních věcí, je vám k dispozici také dostatečně velký úložný prostor. Dodáváme v demontu. Provedení: látka Alfa 17 šedá nožky dřevěné Rozměry: šířka 216 cm hloubka 100 cm výška 74 cm výška sedu 46 cm hloubka sedu 50/80 cm plocha na spaní 155×190 cm Pohovku lze také zakoupit v dalších barevných dezénech – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Úložný prostor ano

Tento kvalitní a žádaný kus Pohovka Plateas, rozkládací od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady teď skutečně levně! Nabídky již od 19 490 Kč.