Pohovka Stacy 3sed

Praktická pohovka Stacy 3sed nabízí rozklad i úložný prostor. Třímístná pohovka s volně vloženými zádovými polštáři má... více informací »
Pohovka Stacy 3sed
19 147 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická pohovka Stacy 3sed nabízí rozklad i úložný prostor. Třímístná pohovka s volně vloženými zádovými polštáři má...

Praktická pohovka Stacy 3sed nabízí rozklad i úložný prostor. Třímístná pohovka s volně vloženými zádovými polštáři má měkčí sezení díky vlnovcovým pružinám. Kostra kombinuje DTD desky a masivní dřevo. Pohovku vybírejte z několika druhů a barev čalounění. Doporučujeme přikoupení křesla a taburetu s úložným prostorem ze stejné kolekce (viz související produkty). Pohovku Stacy snadno rozložíte na lůžko o rozměru 146×195 cm, a tak hravě vyřešíte občasné přespání návštěvy. Další nespornou výhodou sedačky je její úložný prostor, kam schováte lůžkoviny nebo sezonní oblečení. Záda pohovky jsou také očalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Úložný prostor ano
Výška 90

Akční kus Pohovka Stacy 3sed od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat na našich stránkách za výprodejovou cenu. Nyní za akční cenu 19 147 Kč.