Pojízdný věšák OLIVER

Pojízdný věšák OLIVER nabízíme nyní za zvýhodněnou cenu. Věšák s kolečky a 2 závěsnými výškově nastavitelnými tyčemi... více informací »
Pojízdný věšák OLIVER
Pojízdný věšák OLIVER nabízíme nyní za zvýhodněnou cenu. Věšák s kolečky a 2 závěsnými výškově nastavitelnými tyčemi...

Pojízdný věšák OLIVER nabízíme nyní za zvýhodněnou cenu. Věšák s kolečky a 2 závěsnými výškově nastavitelnými tyčemi je vyrobený z nerezového kovu v kombinaci s černým plastem. Dodáváme v demontu. Nabízíme poslední kus skladem za výprodejovou cenu! Jedná se o produkt ze stornované objednávky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov
Typ věšáku Volně stojícíSuper produkt Pojízdný věšák OLIVER pořídíte mimo jiné tady na našem webu v populární sekci němý sluha. Máme pro vás podobné produkty ve zmiňované rubrice za báječnou cenu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. má v nabídce prvotřídní sortiment.! Nové kousky každý den! To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na další kvalitní produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený a kvalitní produkt Pojízdný věšák OLIVER od známé značky FORLIVING s.r.o. máte možnost koupit u nás právě ve výhodné akci. Produkt momentálně prodáváme za 465 Kč.