Police na knihy Stout

Šířka 120 cm, hloubka 26 cm, výška 5 cm. Nástěnná police na zeď. Univerzální možnost využití - obývací pokoj, ložnice, předsíň, kuchyně.... více informací »
Police na knihy  Stout
Značka: Donna Shop
659 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 120 cm, hloubka 26 cm, výška 5 cm. Nástěnná police na zeď. Univerzální možnost využití - obývací pokoj, ložnice, předsíň, kuchyně....

Šířka 120 cm, hloubka 26 cm, výška 5 cm. Nástěnná police na zeď. Univerzální možnost využití – obývací pokoj, ložnice, předsíň, kuchyně. Odolná voštinová deska o síle 50 mm, hrany police zakončené ABS úpravou. Součástí balení police na zeď je montážní příslušenství. Vybrat si můžete z vícero provedení.

Typ nástěnné
Materiál lamino
Lesk ne
Šířka 120 cm
Výška 5 cm
Hloubka 26 cm
Tento akční a ve slevě výrobek jde koupit bezstarostně tady na webu v oblíbené sekci regály a poličky! Mrkněte na vyjímečné produkty z této oblíbené kategorie za parádní cenu! To ovšem není všechno, máme toho více! Mrkněte také na více produktů od dodavatele Donna Shop. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a oblíbený kus Police na knihy Stout od kvalitní značky Donna Shop lze zakoupit u nás právě za výprodejovou cenu. Právě teď za cenu 659 Kč.