Policový regál GR6

Policový regál Gray GR6 s dvířky a 3 policemi nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v... více informací »
Policový regál  GR6
4 614 Kč
Ověřit dostupnost
Policový regál Gray GR6 s dvířky a 3 policemi nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v...

Policový regál Gray GR6 s dvířky a 3 policemi nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti vašeho domova a skvěle tak doladíte všechny doplňky. Otevírání dvvířek si zvolíte až při samotné montáži. Elegantní podlouhlé kovové úchyty doplňují celkový design nábytku. Nožky jsou ze šedého plastu. Dodáváme v demontu. Vyskládejte si domov dle vlastní představy a možností z prvků kolekce Gray, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku, dětském či studentském pokoji nebo v jídelně.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 196Tento oblíbený produkt máte možnost pořídit přímo tady na našem webu ve známé kategorii knihovny. Nyní si můžete koupit akční produkty z naší rubriky za internetové ceny. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí vynikající výrobky.!

Diskontní produkt Policový regál GR6 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat na našich stránkách teď levně. Pouze nyní za 4 614 Kč.