Polohovací lamelový rošt Portoflex HN Mega

Polohovací lamelový rošt české výroby se zvýšenou nosností. Ruční polohování je snadnější díky úchytům z textilních... více informací »
Polohovací lamelový rošt Portoflex HN Mega
8 493 Kč
Ověřit dostupnost
Polohovací lamelový rošt české výroby se zvýšenou nosností. Ruční polohování je snadnější díky úchytům z textilních...

Polohovací lamelový rošt české výroby se zvýšenou nosností. Ruční polohování je snadnější díky úchytům z textilních popruhů, které jsou umístěny na obou koncích roštu. Tento typ roštu je vhodný ke všem typům pěnových a latexových matrací. Potřebnou stabilitu lůžka zajistí zesílená konstrukce roštu, silnější lamely a vyšší počet výztuh. O zajištění většího pohodlí se postarají posuvné objímky, díky kterým lze nastavit tuhost pod bedry ve střední části lůžka. Polohování je rozděleno na dvě části: H – hlava a N – nohy. Snadnější údržbu roštu zajišťuje fóliovaná povrchová úprava. Vyšší odolnost roštu zaručují pouzdra uložená nad bočnice (např.: při prudkém dosednutí na lůžko nedojde k poškození roštu). Pružné lamely uložené ve dvojitých kaučukových pouzdrech jsou umístěny nad bočnicí roštu. Natáčejí se a reagují na zátěž těla po celé délce lůžka, ne jen v jeho středu. Vrtáním v ramenní oblasti dojde ke změkčení lamel, které zajišťují správnou oporu páteři i při spánku na boku. Středový popruh roštu zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Maximální doporučené zatížení roštu je 150 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 5 let – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 8,5 cm Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30%

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Typ roštu Lamelový-Polohovatelný
Vysoce kvalitní produkt Polohovací lamelový rošt Portoflex HN máte možnost pořídit aktuálně na stránkách zařazený v rubrice rošty k matracím. Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této známé kategorie za výprodejovou cenu! Populární výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje prvotřídní produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě tento produkt Polohovací lamelový rošt Portoflex HN Mega od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady a teď právě skutečně výhodně. Teď za akční cenu 8 493 Kč.