Postel do Fiena 180x

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Postel dvoulůžko v elegantním provedení s vysokým čelem. Čalouněná postel s možností výběru potahové látky.... více informací »
Postel do  Fiena 180x
Značka: Donna Shop
12 829 Kč
Ověřit dostupnost
Plocha na spaní 180 x 200 cm. Postel dvoulůžko v elegantním provedení s vysokým čelem. Čalouněná postel s možností výběru potahové látky....

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Postel dvoulůžko v elegantním provedení s vysokým čelem. Čalouněná postel s možností výběru potahové látky. Součástí postele je úložný prostor a rošt s dřevěným či kovovým rámem. 

 

Rozkládání bez rozkládání
Barva bílá;černá;modrá;šedá;žlutá
Materiál čalounění látka
Úložný prostor s úložným prostorem
Délka 224 cm
Šířka 200 cm
Tento akční kus Postel do Fiena máte možnost nakoupit jednoduše u nás umístěný v sekci postele! Máme pro vás jiné produkty z této oblíbené sekce za extra cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další zboží značky Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento výrobce Donna Shop představuje skvělé zboží

Výjimečný a žádaný produkt Postel do Fiena 180x od společnosti se zárukou kvality Donna Shop můžete koupit zrovna dneska pořád výhodně. Zrovna teď v akci za 12 829 Kč.