Postel FLORO 2

Dětská postel FLORO 2 je vyrobena z masivního dřeva a lakované MDF desky. Nabízí velké množství úložného prostoru (dva... více informací »
Postel FLORO 2
8 752 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská postel FLORO 2 je vyrobena z masivního dřeva a lakované MDF desky. Nabízí velké množství úložného prostoru (dva...

Dětská postel FLORO 2 je vyrobena z masivního dřeva a lakované MDF desky. Nabízí velké množství úložného prostoru (dva výsuvné šuplíky na kolečkách a čtyři zásuvkové boxy) pro dekorace, lůžkoviny, nebo hračky. Bílá barva postele doplní nejlépe barevný interiér. Postel můžete využít v dětském a studentském pokoji. Rozměr matrace 90×200 cm. Dodáváme v demontu, s roštem v ceně, bez matrace.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Kvalitní a levný produkt Postel FLORO 2 lze pořídit rovněž tady na našem webu umístěný v kategorii postele! Připravili jsme pro vás zlevněné zboží ve zmíněné kategorii za rozumné peníze. Výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí prvotřídní zboží za parádní ceny. Nabídka platí do vyprodání zásob! To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další kvalitní zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Povedený výrobek Postel FLORO 2 od našeho známého výrobce FORLIVING s.r.o. získáte právě nyní na našich stránkách napořád výhodně. Nyní lze objednat jen za 8 752 Kč.