Postel Rea Oxana

Design postele vyniká jednoduchostí a vysokým čelem. Postel Oxana disponuje úložným prostorem, ke kterému je zajištěn přístup z... více informací »
Postel Rea Oxana
9 583 Kč
Ověřit dostupnost
Design postele vyniká jednoduchostí a vysokým čelem. Postel Oxana disponuje úložným prostorem, ke kterému je zajištěn přístup z...

Design postele vyniká jednoduchostí a vysokým čelem. Postel Oxana disponuje úložným prostorem, ke kterému je zajištěn přístup z obou bočních stran jednoduchým nadzvednutím roštu. Praktický úložný prostor v posteli výrazně ušetří místo v ložnici. Postel je vyrobena z velmi kvalitní dřevotřísky o síle 25 mm a je k dodání v několika dezénech. Pro komfortnější užívání jsou hrany opatřeny 2 mm ABS. Matrace nejsou součástí dodávky a lze je doobjednat viz související zboží. Můžete si zvolit variantu s výklopnými rošty s pružinami, písty nebo provedení bez roštů. Rozměry: – šířka 165 cm – délka 212 cm (s čelem) – výška po horní hranu čela 90 cm – ložná plocha 160×200 cm – výška po horní hranu roštu 38 cm – zapuštění roštu od horní hrany bočnice 5 cm K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 160×200 cm
Typ postele S úložným prostorem
Tento velmi oblíbený výrobek Postel Rea Oxana jde sehnat bez problémů tu v oblíbené kategorii postele. Nyní si můžete pořídit parádní produkty ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus Postel Rea Oxana od top značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít nyní za akční cenu! Akční cena již od 9 583 Kč.