Postel Rea Saxana

Design postele vyniká jednoduchostí a vysokým čalouněným čelem. Postel Saxana disponuje úložným prostorem, ke kterému je... více informací »
Postel Rea Saxana
13 794 Kč
Ověřit dostupnost
Design postele vyniká jednoduchostí a vysokým čalouněným čelem. Postel Saxana disponuje úložným prostorem, ke kterému je...

Design postele vyniká jednoduchostí a vysokým čalouněným čelem. Postel Saxana disponuje úložným prostorem, ke kterému je zajištěn přístup z obou bočních stran jednoduchým nadzvednutím roštu. Praktický úložný prostor v posteli výrazně ušetří místo v ložnici. Nosné části postele jsou vyrobené z velmi kvalitní dřevotřísky o síle 25 mm, ostatní části jsou z lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS. Pro komfortnější užívání jsou hrany opatřeny 2 mm ABS. Postel je dodávána ve 3 variantách – bez roštů, včetně výklopných lamelových roštů nebo včetně lamelových roštů s plynovými písty. Na oba druhy lamelových roštů doporučujeme zakoupit pěnové matrace. Matrace nejsou součástí dodávky a lze je doobjednat viz související zboží. Součástí postele je čelo, které je kombinací dřevotřískové desky o síle 18 mm a PUR pěny tloušťky 50 mm. Čelo je potažené textilní ekokůží, kterou si můžete vybrat z vícero barev (viz volitelné varianty). Čelo není čalouněné ze zadní strany kvůli jednodušší montáži ke korpusu postele. Proto nedoporučujeme umístění postele do prostoru. Postel dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 185 cm – délka korpusu 213 cm – délka s čelem 232 cm – výška po horní hranu čela 90 cm – ložná plocha 180×200 cm – výška bočnice 38 cm (od země) – výška spodní hrany roštu 28 cm (od země) – rozměr čela 185×53 cm K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ postele S úložným prostorem
Rozměr postele/matrace 180×200 cm
Neodolatelný produkt je k získání také tu na našem webu v oblíbené rubrice postele. Nyní můžete najít akční výrobky ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní kus Postel Rea Saxana značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit nyní opravdu výhodně. Právě teď jen za 13 794 Kč.