Postel s čelem 140×200 cm Tere

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Čalouněná postel se stylovým čelem a na dřevěných nožičkách. Výběr barevné varianty i provedení nožek.... více informací »
Postel s čelem 140x200 cm Tere
Značka: Donna Shop
8 319 Kč
Ověřit dostupnost
Plocha na spaní 140 x 200 cm. Čalouněná postel se stylovým čelem a na dřevěných nožičkách. Výběr barevné varianty i provedení nožek....

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Čalouněná postel se stylovým čelem a na dřevěných nožičkách. Výběr barevné varianty i provedení nožek. Součástí je lamelový rošt bez matrace, kterou si můžete přikoupit.

Typ klasické;manželské
Rozkládání bez rozkládání
Materiál čalounění
Barva modrá;šedá;zelená
Materiál čalounění látka
Úložný prostor bez úložného prostoru Kvalitní produkt Postel s čelem 140×200 cm máte možnost dostat právě nyní tu na webu zařazený v kategorii postele! Nyní můžete najít vyjímečné kousky z této populární rubriky za skvělou cenu. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od dodavatele Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený kousek Postel s čelem 140x200 cm Tere od populární značky Donna Shop je k sehnání tady teď právě trvale výhodně. V akci za 8 319 Kč.