Postel s úložným prostorem AYSON 2S/90

Postel Ayson 2S/90 nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory v podobě 2 výsuvných zásuvek vaše děti jistě rády využijí... více informací »
Postel s úložným prostorem AYSON 2S/90
6 985 Kč
Ověřit dostupnost
Postel Ayson 2S/90 nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory v podobě 2 výsuvných zásuvek vaše děti jistě rády využijí...

Postel Ayson 2S/90 nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory v podobě 2 výsuvných zásuvek vaše děti jistě rády využijí na hračky. Postel s ochrannými čely dodáváme v demontu vč. roštových desek. Nezapomeňte si vybrat matraci z naší bohaté nabídky. Doporučujeme přikoupení praktického nočního stolku ze stejné kolekce. Jednotlivé produkty kolekce Ayson svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové. Horní desky jsou z lamina o síle 32mm, korpusy a čela dvířek a zásuvek mají sílu 16mm. Hrany nábytku chrání PVCpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost. Rozměry: – šířka 206,5 cm – hloubka 94,5 cm – výška 71 cm – ložná plocha 90×200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 71Velmi prodávaný kousek Postel s úložným prostorem AYSON 2S/90 získáte bezprostředně tady u nás v sekci postele. Nyní pořídíte zlevněné kusy ze zmíněné kategorie za super cenu! Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. má prvotřídní výrobky.

Tento skvělý produkt Postel s úložným prostorem AYSON 2S/90 od top značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete zrovna ve slevě! Nabídka již od 6 985 Kč.