Postel s úložným prostorem GR13

Dětskou postel Gray GR13 nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti vašeho... více informací »
Postel s úložným prostorem  GR13
5 300 Kč
Ověřit dostupnost
Dětskou postel Gray GR13 nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti vašeho...

Dětskou postel Gray GR13 nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti vašeho domova a skvěle tak doladíte všechny doplňky. Jednolůžkovou postel s úložným prostorem v podobě praktické zásuvky dodáváme v demontu, bez roštu a bez matrace. Vyskládejte si domov dle vlastní představy a možností z prvků kolekce Gray, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku, dětském či studentském pokoji nebo v jídelně.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 78,5
Tento unikátní kus Postel s úložným prostorem GR13 máte možnost koupit prostě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii postele. Vyhledejte si jiné kousky ze zmíněné sekce za skvělou cenu! To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Postel s úložným prostorem GR13 od společnosti s předním postavením na trhu FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte v naší online nabídce skutečně levně! Nyní za akční cenu 5 300 Kč.