Postel se zvýšeným lůžkem Leafag,

Pro všechny hravé kluky a holky zařazujeme do naší nabídky postel Leafag. S prostorem na hraní za barevným závěsem a spaním v... více informací »
Postel se zvýšeným lůžkem Leafag
6 170 Kč
Ověřit dostupnost
Pro všechny hravé kluky a holky zařazujeme do naší nabídky postel Leafag. S prostorem na hraní za barevným závěsem a spaním v...

Pro všechny hravé kluky a holky zařazujeme do naší nabídky postel Leafag. S prostorem na hraní za barevným závěsem a spaním v tunelu v patře. Lůžko je z masivního borovicového dřeva přírodní barvy. Postel není klasickou palandou, ve spodní části totiž nenaleznete druhé lůžko, nýbrž již zmíněný volný prostor. Maximální výška matrace je 14 cm. Upevnění žebříku na levé či pravé straně si můžete zvolit sami při samotné montáži. Dodáváme bez matrace v demontu. Provedení: dřevo masiv borovice látka (bavlna) modrá rolovaný rošt Rozměry: šířka 98 cm hloubka 208 cm výška 110 cm plocha na spaní 90 x 200 cm výška po rošt 79,3 cm Postel Leafag můžete také zakoupit s růžovým provedením látek – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva modrá
Šířka 98

Unikátní a oblíbený produkt Postel se zvýšeným lůžkem Leafag, od známého výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete na našich stránkách nyní opravdu levně. Nyní za akční cenu 6 170 Kč.