Postel YOGI

Domečková postel je v dnešní době velmi oblíbená a působí hravým dojmem. Dětskou postel YOGI nabízíme z lakovaného masivního... více informací »
Postel YOGI
3 973 Kč
Ověřit dostupnost
Domečková postel je v dnešní době velmi oblíbená a působí hravým dojmem. Dětskou postel YOGI nabízíme z lakovaného masivního...

Domečková postel je v dnešní době velmi oblíbená a působí hravým dojmem. Dětskou postel YOGI nabízíme z lakovaného masivního dřeva z borovice. Velkou výhodou je nízká spací plocha, která zamezuje případnému pádu dítětě a umožňuje snadný přístup k posteli. Konstrukce postele je skvělým předmětem pro zavěšení dětských dekorací a bytových doplňků a díky domečkovému tvaru se dítě bude cítít bezpečněji. Dodáváme v demontu. Matrace ( 80×160 ) není součástí postele.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor borovice
Šířka 88
Oblíbený a kvalitní produkt jde nakoupit rovněž tady a teď na našem webu zařazený v kategorii postele. Mrkněte na zcela nové kousky z této oblíbené sekce v bezva akci! To ale není vše, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete více produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. může nabídnout top produkty.

Tento akční produkt Postel YOGI od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte právě nyní v akci. Akční ceny od 3 973 Kč.