Předsíňová sestava INTER1 /

Velmi praktická předsíňová stěna potěší každého a nabídne spoustu úložného prostoru. Předsíň či chodba bývá většinou... více informací »
Předsíňová sestava INTER1 /
6 567 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi praktická předsíňová stěna potěší každého a nabídne spoustu úložného prostoru. Předsíň či chodba bývá většinou...

Velmi praktická předsíňová stěna potěší každého a nabídne spoustu úložného prostoru. Předsíň či chodba bývá většinou malou místností, přestože je velmi důležitá. Je považována za vstupní bránu do našeho obydlí. Nejen pro nás, ale i pro návštěvu je tím prvním, co vidíme při vstupu. Pořízením předsíňové sestavy INTER1 zařídíte předsíň nanejvýš funkčně, a navíc se stane stylovým prvkem. Sestava vyniká moderním designem, a především prakticky řešeným úložným a odkládacím prostorem. Za výklopnými dveřmi, se nachází malý botník s přihrádkami až pro cca 8 párů bot, dále je zde 1 otevřená přihrádka, 1 zásuvka. Včetně zrcadla. Vhodná také do menších předsíní. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška (cm) 192 cm
Hloubka 28 cm Akční a ve slevě produkt máte možnost získat jednoduše tady u nás v oblíbené rubrice předsíňové stěny! Najděte si podobné zboží z této oblíbené sekce ve výhodné akci. Tato značka FORLIVING s.r.o. má na skladě top sortiment. Nakupujte výhoděn u nás.

Akční výrobek Předsíňová sestava INTER1 / od společnosti s předním postavením na trhu FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat u nás levně! Právě nyní za 6 567 Kč.