Předsíňová stěna Cezar

Moderní předsíňová stěna vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm. Sestava zahrnuje skříň, komodu, zrcadlo a zajímavě... více informací »
Předsíňová stěna Cezar
12 900 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní předsíňová stěna vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm. Sestava zahrnuje skříň, komodu, zrcadlo a zajímavě...

Moderní předsíňová stěna vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm. Sestava zahrnuje skříň, komodu, zrcadlo a zajímavě řešený věšák. Elegantní kombinace dvou barevných odstínů perfektně doplňují úchytky z odolného tvrzeného plastu ve stříbrné barvě. Vyobrazený dezén dub sonoma světlý-dub sonoma tmavý. Lze vybrat i z dalších dezénů – viz varianty. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 200 cm – hloubka 36 cm – výška 198 cm Rozměry jednotlivých částí najdete na obrázku v galerii. Předsíňovou stěnu lze zakoupit pouze jako celek.

Výrobce FORLIVING s.r.o.


Tento neodolatelný produkt máte možnost sehnat již dnes tady na našem webu ve známé kategorii předsíňové stěny! Najděte si zcela nové produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový kus Předsíňová stěna Cezar od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete zde nyní za výhodnou cenu! Cena již od 12 900 Kč.