Předsíňová stěna Grand se skříní

Prostorná předsíňová stěna Grand s dostatkem úložného prostoru v podobě zásuvek a poliček. Ve spodní části jsou výklopy na... více informací »
Předsíňová stěna Grand se skříní
12 287 Kč
Ověřit dostupnost
Prostorná předsíňová stěna Grand s dostatkem úložného prostoru v podobě zásuvek a poliček. Ve spodní části jsou výklopy na...

Prostorná předsíňová stěna Grand s dostatkem úložného prostoru v podobě zásuvek a poliček. Ve spodní části jsou výklopy na uložení obuvi. Předsíň Grand je vyrobena z lamina o síle 16 mm, na výběr z několika barevných variant. Součástí předsíně je i šatní skříň. Uvnitř skříně je 1 police a pod ní šatní výsuv. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 190 cm – hloubka 38 cm – výška 190 cm Předsíňouvou stěnu a šatní skříň je možné objednat samostatně – viz související zboží.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento skvělý produkt Předsíňová stěna Grand se jde nakoupit aktuálně na našich stránkách ve známé rubrice předsíňové stěny! Nyní můžete koupit ostatní kusy z naší rubriky za extra cenu. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. vyrábí vysoce kvalitní produkty. Přesvědčte se sami!

Tento akční produkt Předsíňová stěna Grand se skříní od značky FORLIVING s.r.o. najdete právě teď opravdu levně! Právě lze objednat jen za 12 287 Kč.