Předsíňová stěna Grand

Prostorná předsíňová stěna Grand s dostatkem úložného prostoru v podobě zásuvek a poliček. Ve spodní části jsou výklopy na... více informací »
Předsíňová stěna Grand
Prostorná předsíňová stěna Grand s dostatkem úložného prostoru v podobě zásuvek a poliček. Ve spodní části jsou výklopy na...

Prostorná předsíňová stěna Grand s dostatkem úložného prostoru v podobě zásuvek a poliček. Ve spodní části jsou výklopy na uložení obuvi. Předsíň Grand je vyrobena z lamina o síle 16 mm, na výběr z několika barevných variant. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 130 cm – hloubka 38 cm – výška 190 cm K předsíni je možné doobjednat také skříň (viz související zboží).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Nový kus Předsíňová stěna Grand jde pořídit taky tady na stránkách v populární kategorii předsíňové stěny. Najděte si parádní produkty z této kategorie za příznivou cenu! Významná značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje špičkové výrobky. To však není vše, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce najdete další zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní a oblíbený produkt Předsíňová stěna Grand od populární značky FORLIVING s.r.o. pořídíte u nás nyní téměř zdarma! Aktuálně v akci za 7 945 Kč.