Předsíňová stěna INTER /

Velmi praktická předsíňová stěna INTER potěší každého a nabídne spoustu úložného prostoru. Předsíň či chodba bývá... více informací »
Předsíňová stěna INTER /
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi praktická předsíňová stěna INTER potěší každého a nabídne spoustu úložného prostoru. Předsíň či chodba bývá...

Velmi praktická předsíňová stěna INTER potěší každého a nabídne spoustu úložného prostoru. Předsíň či chodba bývá většinou malou místností, přestože je velmi důležitá. Je považována za vstupní bránu do našeho obydlí. Nejen pro nás, ale i pro návštěvu je tím prvním, co vidíme při vstupu. Pořízením předsíňové sestavy INTER zařídíte předsíň nanejvýš funkčně, a navíc se stane stylovým prvkem. Sestava vyniká moderním designem, a především prakticky řešeným úložným a odkládacím prostorem. Za výklopnými dveřmi, se nachází malý botník s přihrádkami až pro cca 8 párů bot, dále je zde 1 otevřená přihrádka, 1 zásuvka. Včetně zrcadla. Vhodná také do menších předsíní. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška (cm) 192 cm
Hloubka 28 cm
Žádaný produkt Předsíňová stěna INTER / je dostupný bez problémů tady na stránkách umístěný v kategorii předsíňové stěny. Podívejte se na ještě jiné produkty z této známé sekce za nejlepší ceny. To však není vše, u nás nabízíme více! U nás v nabídce najdete další prověřené kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka FORLIVING s.r.o. vyrábí vysoce kvalitní zboží.

Tento velmi žádaný produkt Předsíňová stěna INTER / od skvělé značky FORLIVING s.r.o. máte možnost najít zrovna ve výprodejové akci! Akční cena od 3 990 Kč.