Předsíňová stěna

Zažijte dotek venkova Předsíň je sestavená z prvků luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským... více informací »
Předsíňová stěna
17 394 Kč
Ověřit dostupnost
Zažijte dotek venkova Předsíň je sestavená z prvků luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským...

Zažijte dotek venkova Předsíň je sestavená z prvků luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Základem je kvalitní provedení Nábytek Provence a vyrábíme z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní desky o síle 36 mm, dvířka a čela zásuvek z MDF o síle 18 mm. Dodáváme v demontu. Z čeho se skládá předsíňová sestava Provence? Předsíň je sestavená z následujících položek: botník Provence SNB, rozměry š82/h36/v113 cm botník Provence LWK, rozměry š111/h43/v48,5 cm předsíňová skříň Provence S1D2S, rozměry š62/h42/v205 cm, uvnitř naleznete šatní výsuv věšák Provence WP, rozměry š109/h20/v40 vm zrcadlo Provence LS2, rozměry š82/h2/v82 cm Jednou sestavou to nekončí! Předsíň Provence je pouze první vzorovou sestavou kolekce Provence. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák, ložnici, předsíň nebo jídelnu přesně dle vašich představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Dekor dub lefkas-borovice andersenTento neodolatelný produkt Předsíňová stěna jde pořídit v pohodě tady na našem webu ve známé rubrice předsíňové stěny! Připravili jsme ještě jiné kusy z naší rubriky ve výhodné akci.

Tento oblíbený kus Předsíňová stěna s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno naleznete nyní za výhodnou cenu! Akční cena již od 17 394 Kč.