Prosklená vitrína W2D dub

Širokou vitrínu Frida W2D nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera v kombinaci s černými detaily. Částečně prosklená vitrína má... více informací »
Prosklená vitrína  W2D dub
6 268 Kč
Ověřit dostupnost
Širokou vitrínu Frida W2D nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera v kombinaci s černými detaily. Částečně prosklená vitrína má...

Širokou vitrínu Frida W2D nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera v kombinaci s černými detaily. Částečně prosklená vitrína má za každými dveřmi 3 poličky pro umístění knih, oblečení či vystavení dekoračního skla a porcelánu z vaší sbírky. Vitrínu s plastovými nožkami i úchytkami vám dodáme v demontu. V případě, že nemáte času nazbyt, naši montéři vám ji ochotně smontují. Prohlédněte si i další části systému Frida a vybavte si obývací pokoj podle svých možností. Předností této výrazné kolekce jsou vysoké nohy, které nábytku dodávají lehkost a zároveň vám usnadní úklid.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 185
Hloubka 40 Výjimečný výrobek Prosklená vitrína W2D dub můžete nakoupit právě zde tady na stránkách v oblíbené sekci vitríny! Získejte oblíbené produkty z naší rubriky na pár kliknutí. Naše nabídka je široká, mrkněte na další zboží značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený kus Prosklená vitrína W2D dub pocházející od značky FORLIVING s.r.o. lze sehnat zde teď za příznivou cenu! Nyní pořídíte za 6 268 Kč.