Prosklená vitrína W2D

Širokou vitrínu Frida W2D nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Částečně prosklená vitrína... více informací »
Prosklená vitrína  W2D
6 268 Kč
Ověřit dostupnost
Širokou vitrínu Frida W2D nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Částečně prosklená vitrína...

Širokou vitrínu Frida W2D nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Částečně prosklená vitrína má za každými dveřmi 3 poličky pro umístění knih, oblečení či vystavení dekoračního skla a porcelánu z vaší sbírky. Vitrínu s plastovými nožkami i úchytkami vám dodáme v demontu. V případě, že nemáte času nazbyt, naši montéři vám ji ochotně smontují. Prohlédněte si i další části systému Frida a vybavte si obývací pokoj podle svých možností. Předností této výrazné kolekce jsou vysoké nohy, které nábytku dodávají lehkost a zároveň vám usnadní úklid.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 185
Hloubka 40Tento diskontní produkt Prosklená vitrína W2D je k dispozici taky tady na našem webu zařazený v rubrice vitríny! Nyní můžete koupit vyjímečné zboží z této oblíbené sekce ve slevě! Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává skvělé produkty

Tento akční kus Prosklená vitrína W2D od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete na našich stránkách teď právě ve slevě! Akční ceny od 6 268 Kč.