Pružinová matrace SPRING PLUS

Pružinová matrace SPRING PLUS v rozměru 140x200 cm. Klasická velmi kvalitní pružinová matrace, která vyniká svojí pružností a... více informací »
Pružinová matrace SPRING PLUS
3 580 Kč
Ověřit dostupnost
Pružinová matrace SPRING PLUS v rozměru 140x200 cm. Klasická velmi kvalitní pružinová matrace, která vyniká svojí pružností a...

Pružinová matrace SPRING PLUS v rozměru 140×200 cm. Klasická velmi kvalitní pružinová matrace, která vyniká svojí pružností a vzdušností. Matraci můžete položit na téměř jakýkoliv podklad. Doporučujeme pro děti i dospělé. Rozměry a vlastnosti: – rozměr 140×200 cm – nosnost 120 kg – materiál Bonellové pružiny, PUR pěna – potah Aloe Vera – snímatelný a pratelný na 60°C

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Vomaks
Rozměr postele/matrace 140×200 cmTento neodolatelný výrobek Pružinová matrace SPRING PLUS je k získání bezprostředně tady na našem webu umístěný v kategorii matrace. Vyhledejte si další výrobky ve zmíněné rubrice za super peníze. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete více produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka FORLIVING s.r.o. vám představuje kvalitní produkty. Nakupujte výhoděn u nás.

Kvalitní a oblíbený kus Pružinová matrace SPRING PLUS od top značky FORLIVING s.r.o. pořídíte právě se slevou. Nabídka již od 3 580 Kč.