Pružinová matrace VENA VISCO

Pružinová matrace VENA VISCO v rozměru 140x200 cm. Vrchní strana luxusní matrace poskytuje jedinečný komfort líné pěny. Líná pěna se poddá tělu... více informací »
Pružinová matrace VENA VISCO
15 254 Kč
Ověřit dostupnost
Pružinová matrace VENA VISCO v rozměru 140x200 cm. Vrchní strana luxusní matrace poskytuje jedinečný komfort líné pěny. Líná pěna se poddá tělu...

Pružinová matrace VENA VISCO v rozměru 140×200 cm. Vrchní strana luxusní matrace poskytuje jedinečný komfort líné pěny. Líná pěna se poddá tělu a stabilizuje ho v optimální poloze. Jako podklad je použito kvalitní jádro z bonelových pružin. Mezi bonelové jádro a vrstvu líné pěny je vložená deska z kokosových vláken. Rozměry a vlastnosti: – rozměr 140×200 cm – nosnost 140 kg – materiálVISCO pěna, kokosová deska, bonellová pružina – potah Aloe Vera Plus – snímatelný a pratelný na 60°C

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Vomaks
Rozměr postele/matrace 140×200 cm Tento diskontní produkt Pružinová matrace VENA VISCO jde sehnat aktuálně tady u nás zařazený v rubrice matrace. Najděte si další kousky z této sekce za internetové ceny. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává skvělé produkty Udělejte radost sami sobě. Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kus Pružinová matrace VENA VISCO od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat tady nyní skutečně levně. Teď za akční cenu 15 254 Kč.