Psací stůl B-43

Psací stůl B43 zaujme svou jednoduchostí a rovnýmy liniemi. Elegantní vzhled psacího stolu s deskou z dýhy v dekoru zlatého dubu... více informací »
Psací stůl B-43
4 190 Kč
Ověřit dostupnost
Psací stůl B43 zaujme svou jednoduchostí a rovnýmy liniemi. Elegantní vzhled psacího stolu s deskou z dýhy v dekoru zlatého dubu...

Psací stůl B43 zaujme svou jednoduchostí a rovnýmy liniemi. Elegantní vzhled psacího stolu s deskou z dýhy v dekoru zlatého dubu doplněný o černou kovovou konstrukci. Ta zajišťuje pevnost a potřebnou stabilitu psacího stolu. Pod deskou stolu jsou umístěny dvě přihrádky s posuvnými dvířky. Stůl je v industriálním stylu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ stolku Klasické
Dekor dub zlatý Oblíbený a akční produkt Psací stůl B-43 jde koupit snadno tady na stránkách umístěný v kategorii psací stoly! Nyní si můžete pořídit další produkty z této známé sekce za parádní cenu. To ale ovšem není vše, máme toho více. Mrkněte na více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě tento produkt Psací stůl B-43 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. lze koupit na našich stránkách teď za výhodnou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 4 190 Kč.