Psací stůl Plus 22

Moderní psací stůl dánské produkce s kovovými nohami a deskou v bílém vysokém lesku.Pod deskou jsou umístěny 2 praktické... více informací »
Psací stůl Plus 22
Moderní psací stůl dánské produkce s kovovými nohami a deskou v bílém vysokém lesku.Pod deskou jsou umístěny 2 praktické...

Moderní psací stůl dánské produkce s kovovými nohami a deskou v bílém vysokém lesku.Pod deskou jsou umístěny 2 praktické zásuvky s čílky ve vysokém lesku. Zásuvky jsou opatřeny kovovými pojezdy. Stůl je vyroben z dřevotřískových desek s povrchovou folií o síle 15 mm. Dodáváno v demontu v bílém vysokém lesku. Stůl je vyroben z materiálu, který neobsahuje škodlivé látky a splňuje přísné ekologické normy skandinávských států. Certifikace viz související obrázky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rostoucí ne
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové Kvalitní výrobek Psací stůl Plus 22 seženete zrovna tady na webu v oblíbené kategorii psací stoly. Nyní můžete najít jiné produkty z naší kategorie za extra cenu!

Tento levný výrobek Psací stůl Plus 22 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. najdete na našich stránkách se slevou! V akci od 2 285 Kč.