Psací stůl SPEED ABS B10 bílá | grafit | červená

Psací stolek SPEED Typ B10 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / grafit / červená. Menší pracovní stůl má zásuvku a... více informací »
Psací stůl SPEED ABS B10 bílá | grafit | červená
4 758 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Psací stolek SPEED Typ B10 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / grafit / červená. Menší pracovní stůl má zásuvku a dvířka s úchytkami ve tvaru pneumatik, další úložný prostor je otevřený. Hrany stolku chrání ABS s vysokou odolností proti poškození. Doporučujeme přikoupení více nábytku z dětské kolekce Speed, která byla vytvořena pro malé milovníky pohádky Cars s čele s oblíbencem Blesk McQueenem! Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 100 cm – hloubka 50 cm – výška 74 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-červená-grafit-Černá
Materiál Lamino
Povedený kus Psací stůl SPEED ABS B10 bílá lze získat bezprostředně tady u nás v populární rubrice psací stoly. Podívejte se na ještě jiné výrobky z této oblíbené rubriky v akci. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další skvělé produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává top produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.