Ratanová sedací souprava ADELE, tmavá

Ratanová sedací souprava ADELE v odstínu tmavém. Robustní ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových... více informací »
Ratanová sedací souprava ADELE
11 700 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanová sedací souprava ADELE v odstínu tmavém. Robustní ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových...

Ratanová sedací souprava ADELE v odstínu tmavém. Robustní ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a ratanového obývacího stolku s úložným prostorem. Kvalitní výplet z ratanového proutí vyplňuje sedací i opěrnou část ratanových křesel. Ratanový obývací stolek má čtvercovou vyplétanou desku i úložný prostor z velmi kvalitně a hustě vytvořeného výpletu z ratanového proutí. Stabilní konstrkce křesel je kombinací ratanu a mahagonového dřeva. Objednejte si tuto sedací soupravu z exotických materiálů, máme ji pro vás skladem..

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška opěradla 76 cm
Šířka křesla (vnější) 68 cm Velmi prodávaný produkt Ratanová sedací souprava ADELE, je dostupný aktuálně na webu v kategorii sedací soupravy. Vyhledejte si zlevněné produkty z této známé rubriky za skvělou cenu! To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se taky na další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí prvotřídní výrobky. za výhodné ceny.

Ve slevě tento výrobek Ratanová sedací souprava ADELE, tmavá od našeho výrobce FORLIVING s.r.o. je k dispozici aktuálně na webu skutečně výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 11 700 Kč.