Ratanový jídelní stůl UNI, světlý

Ratanový jídelní stůl ve světlém odstínu na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná... více informací »
Ratanový jídelní stůl UNI
3 040 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanový jídelní stůl ve světlém odstínu na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná...

Ratanový jídelní stůl ve světlém odstínu na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska o průměru 90 cm. Neváhejte s objednávkou tohto kusu praktického ratanového nábytku do vaší jídelny. Ratanový jídellní stůl můžete kombinovat s ratanovými jídelními židlemi v naší nabídce.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 75 cm
Průměr skleněné desky 90 cmTento zlevněný produkt Ratanový jídelní stůl UNI, světlý lze pořídit ještě tu na stránkách umístěný v rubrice jídelní stoly. Připravili jsme nové produkty z této oblíbené kategorie za příznivou cenu. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další kvalitní zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Ratanový jídelní stůl UNI, světlý od spolehlivého výrobce FORLIVING s.r.o. získáte u nás za výprodejovou cenu! Nyní za 3 040 Kč.