Regál 03

Stabilní regál VIA 03 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál... více informací »
Regál  03
Stabilní regál VIA 03 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál...

Stabilní regál VIA 03 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál disponuje 3 poličkami. Regál využijete jak doma, tak v kanceláři. Díky tomu si můžete nábytkem VIA vybavit obýváky, pracovny či kanceláře, ale i studentský pokoj. Produkty kolekce VIA jsou vyrobené z 16 mm a 25 mm silného lamina, které je odolné. Hranění ABS navíc snižuje riziko mechanického poškození vašeho nového nábytku. Dodáváme v demontu. Chcete mít doma netradiční a zároveň zajímavý nábytek, který splňuje designové trendy? Kolekce VIA vyniká ve všech směrech a je skvělým řešením pro lidi, kteří rádi experimentují a mají rádi vzdušné a otevřené prostory. Skříňky disponují systémem tichého dovírání a zvyšují praktičnost a komfort používání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 108
Tento neodolatelný produkt Regál 03 jde získat mimo jiné na našich stránkách ve známé kategorii knihovny! Nyní koupíte ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za rozumné peníze!

Tento designový produkt Regál 03 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete na našich stránkách teď skutečně výhodně! Akční cena již od 2 489 Kč.