Regál 08

Stabilní regál VIA 08 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál... více informací »
Regál  08
4 626 Kč
Ověřit dostupnost
Stabilní regál VIA 08 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál...

Stabilní regál VIA 08 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál disponuje 3 poličkami a otvírací skříňkou. Regál využijete jak doma, tak v kanceláři. Díky tomu si můžete nábytkem VIA vybavit obýváky, pracovny či kanceláře, ale i studentský pokoj. Produkty kolekce VIA jsou vyrobené z 16 mm a 25 mm silného lamina, které je odolné. Hranění ABS navíc snižuje riziko mechanického poškození vašeho nového nábytku. Dodáváme v demontu. Chcete mít doma netradiční a zároveň zajímavý nábytek, který splňuje designové trendy? Kolekce VIA vyniká ve všech směrech a je skvělým řešením pro lidi, kteří rádi experimentují a mají rádi vzdušné a otevřené prostory. Skříňky disponují systémem tichého dovírání a zvyšují praktičnost a komfort používání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 194
Oblíbený produkt Regál 08 jde koupit již dnes tu zařazený v kategorii knihovny! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kus Regál 08 originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit u nás nyní za akční cenu. Cena již od 4 626 Kč.