Regál 13

Regál je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS... více informací »
Regál  13
3 069 Kč
Ověřit dostupnost
Regál je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS...

Regál je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS hrany 0,5 mm. Vybírejte z mnoha atraktivních dezénových kombinací (viz varianty produktu). Stříbrné úchytky z tvrzeného plastu dokreslují nadčasový design. Regál je vybavený 3 poličkami uvnitř a dodáme vám jej v demontu. Rozměry: – šířka 60 cm – hloubka 32 cm – výška 198 cm Regál VRN 13 je součástí kolekce Verin, ze které si hravě poskládáte obývák vašich představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Kolekce Verin Tento skvělý produkt Regál 13 je k získání jednoduše tu na našem webu zařazený v sekci knihovny! Nyní si můžete pořídit akční produkty z naší kategorie na pár kliknutí. To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na více skvělých produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Regál 13 od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat zde skutečně výhodně! Akční ceny již od 3 069 Kč.