Regál Casona

Víceúčelový, moderní regál Casona v provedení dub sonoma. Vyrobený z lamina s možností umístění kamkoli, kde se vám bude... více informací »
Regál Casona
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Víceúčelový, moderní regál Casona v provedení dub sonoma. Vyrobený z lamina s možností umístění kamkoli, kde se vám bude...

Víceúčelový, moderní regál Casona v provedení dub sonoma. Vyrobený z lamina s možností umístění kamkoli, kde se vám bude hodit. Regál je možné uložit vertikálně, či horizontálně. Díky svému otevřenému vyhotovení jej také můžete postavit do prostoru, chcete-li místnost rozdělit. K uložení a vystavení vašich oblíbených knih či dekorací máte k dispozici několik různě tvarovaných polic. Dodáváme v demontu. Provedení: dub sonoma lamino Rozměry (vertikální uložení): šířka 68,5 cm hloubka 25 cm výška 161,3 cm tloušťka materiálu polic 16 mm tloušťka materiálu korpus 22 mm Podívejte si také na tento regál v jiném barevném provedení – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Šířka 68.5 Unikátní a oblíbený produkt pořídíte nyní u nás zařazený v sekci knihovny! Nyní koupíte zcela nové výrobky z naší rubriky za báječnou cenu! Třeba hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na další skvělé kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. poskytuje vynikající výrobky.. Nové kousky každý den.

Často hledaný výrobek Regál Casona od značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat tady teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní pořídíte za 2 790 Kč.