Regál Dinger 1, + dárek

Neobyčejný designový regál vhodný i do koupelny, nebo vaší zimní zahrady. Regál Dinger je možné také složit, čímž... více informací »
Regál Dinger 1
1 590 Kč
Ověřit dostupnost
Neobyčejný designový regál vhodný i do koupelny, nebo vaší zimní zahrady. Regál Dinger je možné také složit, čímž...

Neobyčejný designový regál vhodný i do koupelny, nebo vaší zimní zahrady. Regál Dinger je možné také složit, čímž ušetříte potřebné místo. Regál se třemi policemi je z bambusu v bílém nátěru, potěší tedy každého příznivce čisté bílé barvy. V balení na vás také čeká jeden pár rukavic a set ručního zahradního nářadí jako dárek. Můžete jej umístit do interiéru i exteriéru. Nosnost na polici je 10 kg. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Šířka 70
Výjimečný výrobek Regál Dinger 1, + lze koupit jednoduše tu zařazený v sekci knihovny! Nyní si můžete koupit ještě jiné kousky z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený a akční kus Regál Dinger 1, + dárek od známé společnosti FORLIVING s.r.o. seženete zde nyní se slevou! Právě lze objednat jen za 1 590 Kč.