Regál NARVIK REG2 bílá/

Industriální regál Narvik je skvělým řešením pro domácí pracovny či studovny. Jeho konstrukce se skládá z laminovaných... více informací »
Regál NARVIK REG2 bílá/
1 293 Kč
Ověřit dostupnost
Industriální regál Narvik je skvělým řešením pro domácí pracovny či studovny. Jeho konstrukce se skládá z laminovaných...

Industriální regál Narvik je skvělým řešením pro domácí pracovny či studovny. Jeho konstrukce se skládá z laminovaných dřevotřísek v barvě dubu sonoma, které jsou doplněny o bílou kovovou konstrukci. Odkládací regál Narvik je praktickým vybavením do interiéru a poskytne vám mnoho úložného prostoru. Ideálně kombinujte s dalšími prvky viz související produkty. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Dekor dub sonoma
Tento kvalitní a žádaný výrobek Regál NARVIK REG2 bílá/ pořídíte bezstarostně tady na našem webu v oblíbené rubrice knihovny! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu.

Exkluzivní produkt Regál NARVIK REG2 bílá/ s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte právě nyní opravdu levně! V současnosti pořídíte za cenu 1 293 Kč.