Regál NARVIK REG2 černá/

Industriální regál Narvik je skvělým řešením pro domácí pracovny či studovny. Jeho konstrukce se skládá z laminovaných... více informací »
Regál NARVIK REG2 černá/
1 263 Kč
Ověřit dostupnost
Industriální regál Narvik je skvělým řešením pro domácí pracovny či studovny. Jeho konstrukce se skládá z laminovaných...

Industriální regál Narvik je skvělým řešením pro domácí pracovny či studovny. Jeho konstrukce se skládá z laminovaných dřevotřísek v barvě dubu sonoma, které jsou doplněny o černou kovovou konstrukci. Odkládací regál Narvik je praktickým vybavením do interiéru a poskytne vám mnoho úložného prostoru. Ideálně kombinujte s dalšími prvky viz související produkty. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Dekor dub sonoma
Velmi prodávaný kus naleznete lehce tady a teď na našem webu v sekci knihovny. Připravili jsme pro vás ještě podobné zboží z naší kategorie za výhodné peníze. Výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává prvotřídní zboží . Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Levný výrobek Regál NARVIK REG2 černá/ od skvělé značky FORLIVING s.r.o. lze sehnat právě zde opravdu výhodně. V akci za cenu 1 263 Kč.