Regál RACK 08

Regál Rack 08 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál má 2... více informací »
Regál RACK 08
4 149 Kč
Ověřit dostupnost
Regál Rack 08 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál má 2...

Regál Rack 08 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál má 2 skříňky s dvířky a poličku. Můžete do něj umístit knížky v obýváku nebo šanony v kanceláři. Systém Rack nabízíme v několika dekorových kombinací, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Díky tomu si můžete nábytkem Rack vybavit obýváky, pracovny či kanceláře. Dodáváme v demontu. Chcete mít doma netradiční a zároveň zajímavý nábytek, který splňuje designové trendy? Kolekce Rack je vyniká ve všech směrech a je skvělým řešením pro lidi, kteří rádi experimentují a mají rádi vzdušné a otevřené prostory. Skříňky disponují systémem tichého dovírání a zvyšují praktičnost a komfort používání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 196
Neodolatelný produkt Regál RACK 08 máte možnost koupit také tady a teď na našem webu v sekci knihovny! Získejte podobné produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny. To není vše, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento exkluzivní kus Regál RACK 08 od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte u nás ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 4 149 Kč.