Rohová šatní skříň 2D

Rohovou šatní skříň NORTON 2D nabízíme z lamina s ABS hranamiv dezénu dub sonoma. Do skříně si uložíte řadu oblečení v... více informací »
Rohová šatní skříň  2D
8 115 Kč
Ověřit dostupnost
Rohovou šatní skříň NORTON 2D nabízíme z lamina s ABS hranamiv dezénu dub sonoma. Do skříně si uložíte řadu oblečení v...

Rohovou šatní skříň NORTON 2D nabízíme z lamina s ABS hranamiv dezénu dub sonoma. Do skříně si uložíte řadu oblečení v policích či zavěsíte na věšákovou tyč. Jednoduché linie a čistý design této kolekce podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. U produktů systému Norton klademe vysoký důraz na estetiku a zároveň jednoduchost montáže. Dodáváme v demontu. Šatní skříň můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Norton.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Kolekce Norton
Tento kvalitní a levný kus Rohová šatní skříň lze pořídit taky na stránkách zařazený v rubrice dětské pokoje! Nyní si můžete koupit ještě ostatní kousky ze zmíněné rubriky za akční cenu. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další skvělé kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává velmi kvalitní výrobky.

Oblíbený a kvalitní kus Rohová šatní skříň 2D od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno najdete právě nyní skutečně levně. Cena již od 8 115 Kč.