Rohová šatní skříň Oma

Šířka 96 x 96 cm, hloubka 64 cm, výška 210 cm. Rohová šatní skříň s kombinovaným prostorem - police a šatní tyč v dekoru dub sonoma. Vhodná... více informací »
Rohová šatní skříň  Oma
Značka: Donna Shop
6 579 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 96 x 96 cm, hloubka 64 cm, výška 210 cm. Rohová šatní skříň s kombinovaným prostorem - police a šatní tyč v dekoru dub sonoma. Vhodná...

Šířka 96 x 96 cm, hloubka 64 cm, výška 210 cm. Rohová šatní skříň s kombinovaným prostorem – police a šatní tyč v dekoru dub sonoma. Vhodná do menších prostorů.

Typ rohové
Materiál lamino
Počet dvířek 1 dvířka
Počet polic 5 polic
Výška 210 cm
Dekor dub sonoma
Tento unikátní produkt Rohová šatní skříň máte možnost získat právě teď tu na našem webu v oblíbené sekci šatní skříně! Pořiďte si kvalitní kousky z této kategorie za nejlepší ceny! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další kvalitní produkty od dodavatele Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný výrobce Donna Shop dlouhodobě poskytuje prvotřídní zboží. Přesvědčte se!

Zlevněný kousek Rohová šatní skříň Oma od skvělé značky Donna Shop snadno můžete získat v naší internetové nabídce za parádní cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 6 579 Kč.