Rohová sedací souprava Clarissa

Rohová sedací souprava Clarissa s vyššími opěráky, které zajišťují maximální pohodlí při sezení. Sedací souprava v... více informací »
Rohová sedací souprava Clarissa
38 040 Kč
Ověřit dostupnost
Rohová sedací souprava Clarissa s vyššími opěráky, které zajišťují maximální pohodlí při sezení. Sedací souprava v...

Rohová sedací souprava Clarissa s vyššími opěráky, které zajišťují maximální pohodlí při sezení. Sedací souprava v klasickém designu s vyššími nožkami z tvrzeného plastu, což jistě ocení majitelé podlahových topení. Sedací souprava Clarissa je skvělým řešením do klasicky zařízených interiérů, kde je kladený velký důraz na praktické využití a maximální funkčnost nábytku. Sedací soupravu můžete variabilně uzpůsobit vašim představám, a to nejen volbou levého či pravého rohu, ale také za příplatek volbou rozkladu, úložného prostoru či funkcí relax (viz varianty). Volitelná funkce relax je umístěna v rohovém polštáři viz. obrázek v galerii. Úložný prostor je řešený zásuvkou. Rozklad je jednoduchý a rychlý. Dekorační polštářky nejsou součástí dodávky. Plocha spaní po rozložení (pouze varianta s rozkladem) 124×204 cm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Úložný prostor ano
Šířka sedačky 264 cm-251 – 270 cm
Oblíbený a akční produkt Rohová sedací souprava Clarissa lze koupit bez obtíží tu ve známé rubrice sedací soupravy! Pořiďte si akční zboží z této oblíbené rubriky za rozumné peníze.

Kvalitní kus Rohová sedací souprava Clarissa od známé společnosti FORLIVING s.r.o. můžete sehnat právě ve výprodejové akci. Cena již od 38 040 Kč.