Rohový psací stůl bílý Cansa

Šířka 91,5 cm, výška 75,3 cm, hloubka 120 cm. Stůl k PC s možností rohového i přímého ustanovení. Praktické police a skříňka se zásuvkou.... více informací »
Rohový psací stůl bílý Cansa
Značka: Donna Shop
2 829 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 91,5 cm, výška 75,3 cm, hloubka 120 cm. Stůl k PC s možností rohového i přímého ustanovení. Praktické police a skříňka se zásuvkou....

Šířka 91,5 cm, výška 75,3 cm, hloubka 120 cm. Stůl k PC s možností rohového i přímého ustanovení. Praktické police a skříňka se zásuvkou. Bílé provedení, které prosvětlí Váš pracovní koutek. Skladem, připraven k odeslání.

Typ rohový
Materiál lamino
Barva bílá
Výška 73,7 cm
Šířka 91,5 cm
Hloubka 120 cm Výjimečný produkt Rohový psací stůl bílý Cansa seženete bez problémů tady na stránkách v oblíbené sekci psací stoly! Nyní můžete najít akční výrobky z této známé kategorie za super ceny! To však není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Rohový psací stůl bílý Cansa od populárního výrobce Donna Shop snadno můžete najít nyní opravdu levně. Akční ceny od 2 829 Kč.