Rohový regál PRL

Rohový regál PRL z kolekce Classic z borovicového dřeva s volitelnou výškou a různým počtem polic pro uložení např. vašich... více informací »
Rohový regál  PRL
1 375 Kč
Ověřit dostupnost
Rohový regál PRL z kolekce Classic z borovicového dřeva s volitelnou výškou a různým počtem polic pro uložení např. vašich...

Rohový regál PRL z kolekce Classic z borovicového dřeva s volitelnou výškou a různým počtem polic pro uložení např. vašich knih, fotografií či suvenýrů z dovolených. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic. Jednoduchost, klasika a elegance do vašeho domova. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 30 cm – hloubka 30 cm – volitelná výška 86 cm, 106 cm, 150 cm, 163 cm nebo 200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor borovice
Kolekce Classic Ve slevě tento výrobek jde získat bezprostředně tady na stránkách umístěný v rubrice knihovny! Pořiďte si ještě podobné výrobky ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává kvalitní výrobky.

Tento výjimečný produkt Rohový regál PRL od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete na našich stránkách nyní téměř zdarma. Nabídka od 1 375 Kč.