rošt Duostar Kombi P levý

Pevný rošt na levou stranu české výroby s vyklápěním. Tento typ roštu se hodí pro všechny typy pěnových a latexových... více informací »
rošt Duostar Kombi P  levý
5 888 Kč
Ověřit dostupnost
Pevný rošt na levou stranu české výroby s vyklápěním. Tento typ roštu se hodí pro všechny typy pěnových a latexových...

Pevný rošt na levou stranu české výroby s vyklápěním. Tento typ roštu se hodí pro všechny typy pěnových a latexových matrací. Do úložného prostoru je přístup z boku, rošt se zvedne pomocí pístu a úchytu z textilního popruhu. Rošt je opatřen středovým popruhem, který zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel, které zajišťují správnou oporu páteře i při spánku na boku. Snadnější údržbu roštu zajišťuje fóliovaná povrchová úprava. Pružné lamely uložené ve dvojitých kaučukových pouzdrech reagují na zátěž těla odlišně v různých částech lůžka. Díky posuvným objímkám lze přesně nastavit tuhost pod bedry ve střední části lůžka. Maximální doporučené zatížení roštu je 120 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v objednávce). Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 3 roky – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 7 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30% V případě atypického rozměru šířka i délky současně se příplatky sčítají.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Typ roštu Lamelový

Akční kus rošt Duostar Kombi P levý od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat na našich stránkách teď téměř zdarma! Nabídky od 5 888 Kč.